.

.

Пајаковица Ез Моно Монофиламент Риболов Линија

Пајаковица Ез Моно Монофиламент Риболов Линија

Оценки на купувачот:

DEN 223.84
Од стоката
Во магацинот

Земете Пајакова Жица Ез Монофиламент Риболов Линија на вашиот следен риболов патување. Оваа повеќенаменска линија е лесна за фрлање и лесна за ракување. Тоа е идеален избор за рекреативен риболов. Пајакова жица Ез Монофиламент Риболов Линија, Јасно Сина : 220 јд. Екстра силна. Лесен за фрлање и ракување. Силен и сигурен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата