.

.

Добредојдовте На Мојот Гном Градина Велур Знаме

Добредојдовте На Мојот Гном Градина Велур Знаме

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Ова знаме За Рефлексии На Велур е изработено од полиестерски велур со средна тежина, кој обезбедува мека и издржлива текстура. Уметничкото дело е топлина пренесена на материјалот што го блокира сонцето, така што лесно се гледа од двете страни. Водоотпорниот поли-велур нема да се расипе или избледи со континуирана надворешна употреба. Брилијантните бои ги прават сите Рефлексии на Велур знаме совршен додаток во вашата градина или двор. Ова знаме се одликува со ракав за употреба со кој било стандарден столб или држач, продаден одделно Големината е : 12,5"x0, 02"x18". Уметничкото дело е топлина пренесена на нашата полиестерска велур ткаенина што блокира сонце и нуди брилијантна боја и издржливост без кршење. Знамето е непроѕирно (непроѕирно) и не свети на сончева светлина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата