.

.

Зинус Друри Контра Висина Плоштад Дрво Трпезариска Маса, Кафеава

Зинус Друри Контра Висина Плоштад Дрво Трпезариска Маса, Кафеава

Оценки на купувачот:

DEN 4479.84
Од стоката
Во магацинот

Дрвената маса Зинус Друри контра Висина е едноставен, елегантен дизајн кој надополнува многу различни стилови на украсување на домот. Лесно се склопува за неколку минути со цврста дрвена конструкција за издржливост и долготрајна употреба. Во чудесниот свет На Зинус, душеците се бел слез и рамки за кревети се спојуваат за неколку секунди. Свет во кој софите се толку удобни што нема да ви недостасува креветот и да бидете главни потпетици за љубовните седишта е вообичаено. Патентираните компресирани и валани душеци на зинус беа едни од првите на пазарот со идеја да дадат подарок за добар сон. Во Зинус, ние веруваме дека хармонијата го тера светот да оди наоколу. Значи, ние постојано се развиваме и се стремиме кон производи што се лесни за нарачка, стручно спакувани и брзо се собираат. Да речеме дека повторно ја замислуваме "удобноста и удобноста" една соба одеднаш. Придружете ни се на нашето патување. Живеат во чудо. Зинус Друри Контра Висина Плоштад Дрво Трпезариска Маса Цврст бројач Висина маса совршен за закуски или јадење. Мерки 39" х 39" х 36". Лесно се собира за неколку минути. Табелата само/ не вклучува столици. Се грижи слободен 1 година гаранција. Погледнете го нашиот асортиман на производи Од Зинус.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата