.

.

Колекција Маримар Потпис Торба Чанта Од Миа К., 4-Парче Во Собата

Колекција Маримар Потпис Торба Чанта Од Миа К., 4-Парче Во Собата

Оценки на купувачот:

DEN 879.84
Од стоката
Во магацинот

Тоте-сојузник што барате! Колекцијата Мкф Маримар 4 Парче Торбичка Поставена Од Миа К е забавен и секојдневен дизајн за секаде што ве носи животот. Торбата За Чанти Маримар Од Колекцијата МКФ го содржи нивниот дизајн со потпис и доаѓа со четири функционални торби : торба со целосна големина, мини торба, торбичка што може да се користи и како козметичка кеса и мал нараквица. Удобна за носење, оваа торбичка е толку стилска и разноврсна што ќе сакате да ја носите на повторување. Со внимателни џебови за складирање, оваа дизајнерска чанта е практична и погодна за жената во движење. Материјал : веганска кожа. Грижа : избришете ја чистата. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 1 торбичка, 1 мини торба, 1 торбичка и 1 нараквица. Надворешни димензии на тоте : 17,5 Во Л х 10,3 Во Х х 5 Во Д; Рачки : 11 инчи. Мини тоте надворешни димензии : 11.5 Во Л х 7 Во Х х 4.2 Во Д; Рачки : 4.7. Надворешни димензии на торбичката : 9,1 Во L x 5,5 Во H x 3 Во D. Wristlet/паричник за Монети надворешни димензии : 7,5 Во l x 5,5 Во H; Рачен Зглоб : 8 инчи. Надворешни карактеристики : 1 задна преграда со затворање со патент; 1 предна преграда со затворање на размавта; ремен за нараквица со клип за прицврстување. Внатрешни карактеристики : 4 слотови за картички, 1 прозорец за ЛИЧНА КАРТА, 1 џеб за лизгање на сметката. Мфк Торба торба, Мини Торба, Торбичка И Рачен Паричник Во Собата За Жена.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата