.

.

Машки Фанатици Брендирани Црни Лас Вегас Индијана Џонс: Крадците Тим Основно Лого Пуловер Худи

Машки Фанатици Брендирани Црни Лас Вегас Индијана Џонс: Крадците Тим Основно Лого Пуловер Худи

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Бидете пријатни и покажете ја вашата љубов кон Индијана џонс : Крадците во Лас Вегас секој пат кога ќе посегнете по овој смел дуксер Од Брендирани Фанатици. Се одликува со примарното лого На Индијана џонс : Крадците во Лас Вегас отпечатено преку градите и класичен дизајн на пуловер. Плус, џебот на предната торбичка го олеснува закачувањето на малите предмети. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Пуловер. Пуловер. Со качулка. Графика за печатење на екранот. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Долг ракав. Бренд : Фанатици Брендирани. Увезени. Хауба со врвка за влечење. Материјал : 50% Памук/50% Полиестер. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Предна торбичка џеб.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата