.

.

Достигнете Кристално Чиста Цврста Четка За Заби Со Влакна, Пакувајте

Достигнете Кристално Чиста Цврста Четка За Заби Со Влакна, Пакувајте

Оценки на купувачот:

DEN 133.76
Од стоката
Во магацинот

Достигнете Кристално Чиста Цврста 3цт врв За Чистење Четка за Заби достигнува зад задните заби за да ја отстраните плаката. Влакната на две нивоа ја чистат плаката од површината на забот и долж линијата на непцата за да помогнат во одржување на здрави непца.Стигнат До Тешко достапни Места четка за заби. Специјално дизајниран за чистење на устата со аголниот врат и заострената глава. Влакната на две нивоа ја чистат плаката од површината на забот и долж линијата на непцата за да помогнат во одржување на здрави непца. Специјално дизајниран за чистење на устата со аголниот врат и заострениот врв за Чистење на главата достигнува зад задните заби за да ја отстрани плаката2x вредноста, 2x чистите Нови Пенливи бои Достигнуваат Кристално Чиста Цврста Четка за Заби 3ct. Аголен Врат За Тешко Достапни Места. Влакната На Би-Ниво. Избрани Рачки Во Боја. Врвот за чистење достигнува зад задните заби за да се отстрани плаката.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата