.

.

вошилаокаи Татковци Девојче Бебешка Облека Меур Џемпер Ромпер Дуксер Со Долги Ракави Дуксер На Екипажот Кошула Ониси Зимска Есенска Облека

вошилаокаи Татковци Девојче Бебешка Облека Меур Џемпер Ромпер Дуксер Со Долги Ракави Дуксер На Екипажот Кошула Ониси Зимска

Оценки на купувачот:

DEN 362.72
Од стоката
Во магацинот

Бебе Девојка Падне Ромпер Шарени Писмо Вез Долг Ракав Круг Вратот Боди Новороденче Костим Карактеристики : Супер мека ткаенина и флексибилен дизајн, што е погодно за активности за бебиња. Удобен предвремен дизајн, ја елиминира маката да треба да се соблече и замени. Рачно / машинско перење се препорачува ладна вода, не блендирајте.Големина(см)60tlight : t37t Bust : t52t Советувана Возраст : t0-3 Месеци70t Length : t39t Bust : t54t Советувана Возраст : t3-6 Месеци80t Length : t41t Bust : t56t Советувана Возраст : t6-12 Месеци90t Length : t43tbust : t58t советувана возраст : t12-18 месециголемина(инч)60tlength : T14, 57 tbust : t20, 47 t советувана возраст : T0-3 месеци70 Tlengh : t15, 35 t Bust : t21, 26 T советувана возраст : t3-6 Месеци80tlengh : t16.14 tbust : t22.05 t советувана возраст : t6-12 месеци90tlength : T16, 93 tbust : t22, 83 t советувана возраст : T12-18 месециспецификација : материјал : 95% памук, 5% spandexcolor : Кајсија Стил : секојдневен, слаткаприменлив Пол : за девојкисоодветна сезона : пролет, fall, вклучен е зимски пакет1 x romperprompromiseако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно Контактирајте Не, ние ќе ви помогнеме да го решите Проблемот што Е можно Побрзо. "Џемперот за бебиња е изработен од Волнено Предиво, мек и топол, пријателски за кожата, нема да ја иритира нежната кожа на бебето,есенскиот зимски џемпер е костум за 3-24 месеци унисекси бебе". "Мало бебе девојка џемпер долг ракав екипажот пуловер преголеми буци плетени џемпери голема сестра дуксер мала сестра дуксер голема сестра кошула за мали деца, ретро џемпер, гроздобер џемпер, мода и едноставна, може да се носи со кошули, дуксер,ониси, ромпер, панталони, фармерки,јакни,долги панталони, кардигани, палта". "Бебе џемпери е погоден за 0-6 месеци џемпер, 6-12 месеци џемпер, 18 месеци џемпер, 2t џемпер, 3t џемпер, 4t џемпер, 5t џемпер, 6t џемпер, голема сестра облека,мала сестра облека, Сестра Појавување облека". "Одлично за дневна, зимска, есенска, пролетна облека, есенска облека, зимска облека, есенски џемпер, зимски џемпер, пролетна облека, Ноќта на Вештерките,Бебешка Божиќна облека,на отворено, џемпер за бебиња за ноќта на вештерките,џемпер од тиква,забава, роденденски подароци, фотографија, фотосесии, парк, забава и така натаму". "Што Добивате : 1*Плетени Џемпери Со Долги Ракави. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата