.

.

Ксиксака Симпатична Облека За Жени, Женски Комбинезони Без Грб Ракави Растеглив Ромпер Секојдневен Комбинезон Со Патент Со Висок Струк

Ксиксака Симпатична Облека За Жени, Женски Комбинезони Без Грб Ракави Растеглив Ромпер Секојдневен Комбинезон Со Патент Со Висок

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овие лесни комбинезони се совршени за оние денови на дете!5.Повод : канцеларија,тренингот,кампување на отворено и исто така секојдневно носење,плажа,забава,одмор,улица, шопинг итн.Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања.Овој фустан се одликува Со Вратот / Квадратниот Врат/Вратот На Екипажот Со Цветен принт за привлекување очи.Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот.Сезона : Пролет, Лето, Есенски Пол : Женска Пригода : Дневно, Секојдневен Тип На Шема : Печатење/Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Јака Без Ракави : V Врат/Квадратен Врат/Врат На Екипажот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезони Материјал : Полиестер. Свечени комбинезони за жени краток ракав е изработен од висококвалитетна ткаенина, пријателска за кожата, без брчки и мека и удобна, погодна за работни свечени прилики и идеална за матурска забава. Дизајн : Еднобојна/Цветна, тркалезен врат/в врат, кратки ракави/без ракави, широка нога, долги панталони, висок струк, дизајн од типот на ремен, женски каузални облечени комбинезони. Повод : Дамски комбинезони за жени облечени, погодни за свечени прилики како што се работа и состаноци, но и за забави, ноќни клубови, свадби, коктел забави, излети за одмор итн. Појавување : Погоден Со високи потпетици, сандали, секојдневни рамни чевли, женски каузални фустани дизајнот на комбинезони е исто така многу погоден со нашите омилени чанти. Внимание : Овие Свечени комбинезони за жени краткиот ракав лесно се чисти и може нежно да се мијат во машина или рачно да се мијат во ладна вода.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата