.

.

Симулација Животинска Играчка Волнена Мамут Модел Праисториски Суштество Пластичен Модел

Симулација Животинска Играчка Волнена Мамут Модел Праисториски Суштество Пластичен Модел

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бинациус од пазарот На Џојбај.Опис r. r. тој е добро изработен со пластични материјали без мирис и безбеден, цврст и издржлив, не е лесен за оштетување и кршење. Деликатниот дизајн на изглед може да ги направи вашите соби пошармантни, многу декоративни за вашата куќа.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Како Што Е Прикажано.р. - Материјал : ПВЦ.р. - Големина : Околу 14, 00Х5, 00Х12, 00см/5, 50Х1, 97Х4, 72инр. - Изработен од премиум пвц материјал, практичен е и издржлив за долготрајна употреба.р. - совршено е како украс за секојдневен декор на домот и може да го направи вашиот дом шик.р. - Креативен И дарежлив изглед на производот и практичен дизајн за да го направите украсот за вас.р. - Исклучителен занает, фина изработка, безбеден и издржлив, креативен и декоративен.р. - Негувајте го сознанието на децата и развијте ја нивната имагинативна способност и интелигенција . Изработен од врвен пвц материјал, тој е практичен и издржлив за долготрајна употреба. |Совршено е како украс за секојдневен декор на домот и може да го направи вашиот дом шик. / Креативен и дарежлив изглед на производот и практичен дизајн за да го направите украсот за вас | |Исклучителен занает, фина изработка, безбеден и издржлив, креативен и декоративен. |Негувајте го познанието на децата и развијте ја нивната имагинативна способност и интелигенција.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата