.

.

Дуксер на Екипажот на Адалиафај Бојс Спорт Долги Ракави памук тенки деца Мало Дете Секојдневен Цврст Маица Пуловер Врвови Светло Сина

Дуксер на Екипажот на Адалиафај Бојс Спорт Долги Ракави памук тенки деца Мало Дете Секојдневен Цврст Маица Пуловер Врвови Светло

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Класичен цврст дуксер со долг ракав со кружен врат, лесен за совпаѓање со различни стилови на облека и кошули,добар еластичен плетен ребрест полите, лесен за носење и соблекување.Тенок памучен дуксер, мек и удобен за носење цел ден.Памук.Цврста, светла боја, можете да направите сам печатење На Големината на Вашата Маица само од 1Т И 2Т може да го отвори рамото (со копчиња), другата големина не може да го отвори рамото (без копчиња).ЗА 1 T И 2 T, копчињата на рамото за да се направи поголем отвор за да се помине главата, го олеснува качувањето и симнувањето ознаката е дизајнирана однадвор за да ја намали иритацијата и триењето на кожата на бебето и да избегне оштетување на кожата на бебето. Унисекс дизајн, за сите мали бебиња и мали момчиња или девојчиња. Погоден за пролет иumn.Одлично за секојдневно секојдневие, спорт, трчање, џогирање, училиште, вежбање во теретана, спортски спортови, активност на отворено, патување итн Тенок памучен дуксер, мек и удобен за носење цел ден. Одличен Избор за вашите деца, исто така може да биде совршен подарок за бебето на вашите роднини или пријател. Ве молиме внимателно погледнете ја табелата со големини пред да ја купите, според описот на производот за да ја изберете вистинската големина и вистинскиот стил. Класичен цврст дуксер со долг ракав со кружен врат, лесен за совпаѓање со различни стилови на облека и кошули,добар еластичен плетен ребрест полите, лесен за носење и соблекување.Тенок памучен дуксер, мек и удобен за носење цел ден.Памук.Цврста, светла боја, можете да направите сам печатење На Големината на Вашата Маица само од 1Т И 2Т може да го отвори рамото (со копчиња), другата големина не може да го отвори рамото (без копчиња).ЗА 1 T И 2 T, копчињата на рамото за да се направи поголем отвор за да се помине главата, го олеснува качувањето и симнувањето ознаката е дизајнирана однадвор за да ја намали иритацијата и триењето на кожата на бебето и да избегне оштетување на кожата на бебето. Унисекс дизајн, за сите мали бебиња и мали момчиња или девојчиња. Погоден за пролет иumn.Одлично за секојдневно секојдневие, спорт, трчање, џогирање, училиште, вежбање во теретана, спортски спортови, активност на отворено, патување итн Тенок памучен дуксер, мек и удобен за носење цел ден. Одличен Избор за вашите деца, исто така може да биде совршен подарок за бебето на вашите роднини или пријател. Ве молиме внимателно погледнете ја табелата со големини пред да ја купите, според описот на производот за да ја изберете вистинската големина и вистинскиот стил.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата