.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Жените Плус Големина Повик V Вратот Лабава Цврсто Копче Долги Ракави Врвови Жени Блузакарактеристики : 1.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни 2.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.Секојдневен, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 3.Карактеристики : Обични Врвови,долги Ракави,Цврсти Врвови Од Кардиган,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Врв 5.Натпревар - Симпатичен Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни За Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави И Модерни Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Прилика : Дневно,Секојдневен Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Целосен Ракав : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Врвни Жени Плус големина повик V Вратот Лабава Цврсто Копче Долги Ракави Врвови Жени Блуза. Зимски Заштеди Врвови за Жени. FY23 Нова Година Ресетирање. Стилови-Лесно спарете го со фармерки, шорцеви, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Лизгајте во неа за неколку секунди со малку напор за да останете удобни и да изгледате одлично. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден За зимско и есенско носење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата