.

.

Го Нема Отстранувач На Дамки Од Мувла И Мувла, Фл. Оз

Го Нема Отстранувач На Дамки Од Мувла И Мувла, Фл. Оз

Оценки на купувачот:

DEN 447.84
Од стоката
Во магацинот

Goo помина, 24 мл, отстранувач на мувла и дамки, работи на дрво, композитно дрво, бетон, ѕидарија, гипс картон, инјекциска смеса, камен, фиберглас, плочка, пластика, ламинат, алуминиум и метал, одлично за палуби, дворови, огради, патеки, бањи, Тушеви, Подруми, мебел на отворено и каде било може да се појави мувла и мувла. Работи на дрво, композитно дрво, бетон, ѕидарски, гипс картон, инјекциска смеса, камен, фиберглас, плочка, пластика, ламинат, алуминиум и метал. Одлично за палуби, дворови, огради, патеки, бањи, Тушеви, подруми, мебел на отворено. Нема суров растворувач или мирис. Формула за професионално одделение. Цитрус напојува.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата