.

.

Инди Балфур Цврст Полиестер Бушава Површина Килим, Крем, 4'6'

Инди Балфур Цврст Полиестер Бушава Површина Килим, Крем, 4'6'

Оценки на купувачот:

DEN 2207.04
Од стоката
Во магацинот

Вметнете нова нијанса во вашата палета или носете боја на акцент до подот со Тепихот За Внатрешна површина Safavieh SGI320 A Indie Shag. Овој тепих со цврста боја има високо-низок куп, давајќи му димензија за дополнителен визуелен интерес. Ултра мек под нозете, но доволно издржлив за употреба во области со голем сообраќај, тепихот има куп полипропилен бушав полипропилен со моќност. Изберете од достапни бои. Изработени од полиестер. Машински ткаен стил. Погоден за области со голем сообраќај. Вашиот избор на достапна големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата