.

.

Хајден Детски 5-Парче Маса И Столици Во Собата, Повеќе Бои

Хајден Детски 5-Парче Маса И Столици Во Собата, Повеќе Бои

Оценки на купувачот:

DEN 1439.84
Од стоката
Во магацинот

Комплетот За Маса И Стол На Детето Хајден, по ваш избор на бело или еспресо, ќе биде добредојден додаток на просторот за играње на вашето дете. Големина за малите, има многу простор за создавање уметнички проекти, поставување имагинарни станици за играње автомобили или кукли или поканување пријатели на ручек. Како дополнителен бонус, овој цврст сет лесно се чисти. Хајден Детска Маса И Столови, Повеќе Бои, 5-Парче : Сет вклучува : маса и 4 столици. Димензии на табелата : 23.6"L x 23.6"W x 20" H. димензии На Столот : 11.6 "L x 11"W x 22.25" H. Достапни во различни завршетоци. Потребно е собрание.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата