.

.

Отклонување-О Документарец Мојот Стил Нерѓосувачки Ѕид Џеб, Секој

Отклонување-О Документарец Мојот Стил Нерѓосувачки Ѕид Џеб, Секој

Оценки на купувачот:

DEN 3087.84
Од стоката
Во магацинот

Џебот на датотеката е изработен од цврст нерѓосувачки челик за монтирање на ѕид или десктоп употреба. Се отвора од двете страни за да се приспособат и документите со големина на букви и со правна големина. Опремен со отстранлив центар за пораки на таблата. Вклучува јасна магнетна рамка за 6" х 4 " фотографии. Џебот на датотеката доаѓа со маркер, гума за бришење, пет мали магнети за чување пораки или белешки и хардвер за монтирање.Отклонување-O Docu Pocket Мојот Стил Нерѓосувачки Ѕид Џеб, 1 Секоја (Количина) Отворена на двете страни за писмо/правна големина документи. Опремен со отстранлив центар за пораки со бела табла. Јасна, магнетна рамка за 6" х 4 " фотографии. Доаѓа со маркер, гума за бришење и 5 мали магнети. Вклучен хардвер за монтирање.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата