.

.

Благородна куќа ванија затворен сончев трпезариска трпезарија, ласкава чанта

Благородна куќа ванија затворен сончев трпезариска трпезарија, ласкава чанта

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Оваа странична маса е прекрасен начин да додадете малку боја во вашиот дом. Одликувајќи се со дизајн на сончање, оваа железна маса е и мала тежина и стилска. Поместете го онолку колку што сакате кога хостирате и секогаш имате место за пијалоци и закуски. Вклучува : една (1) табела. Материјал : Ironелезно цевки. Заврши : Crackle Teal. Не е потребно собрание. Рачно изработени детали. Димензии : 14,25 инчи длабоко x 14,25 инчи широк x 22,00 инчи високи.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата