.

.

Nuloom Tilly Striped решетки за внатрешна површина на отворено, 8 '10', светло сиво

Nuloom Tilly Striped решетки за внатрешна површина на отворено, 8 '10', светло сиво

Оценки на купувачот:

DEN 2013.92
Од стоката
Во магацинот

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим во затворен простор/отворено. Секоја единица е дизајнирана да издржи на елементите додека додава допир на шарм во вашата околина. Овие парчиња се толку разноврсни што може да се најдете како да ги користите околу вашиот дом (не грижете се, тие се исто толку одлични и за употреба во затворен простор!) Nuliom Tilly Striped решетки за внатрешна/надворешна област. Машината направена. Направено во Египет. Материјал : 100% полипропилен. Поставување : затворен / отворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, внатрешен двор / отворено, ходник, канцеларија, кујна, влез.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата