.

.

Дизајн на потпис Од Casли Калита Секојдневен Рачно Ткаен Тепих Со Плетенка, Кафеава И Беж

Дизајн на потпис Од Casли Калита Секојдневен Рачно Ткаен Тепих Со Плетенка, Кафеава И Беж

Оценки на купувачот:

DEN 1853.12
Од стоката
Во магацинот

Користете природни материјали во ваша корист со тепихот во областа Калита. Дизајнот со плетенка на рециклирани кожни ленти, јута и памук создава уникатна текстура која е добредојдена колку што е неутрална. Ажурирајте ја секоја просторија со нејзините благородни бои и откријте колку лесно може да биде кул потценувањето. Изработени со коноп,памук и кожа,Рачно Ткаени,без куп,без подлога, се препорачува тепих.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата