.

.

Stuple industries симпатична жолта пиле која се протега јога детално сликарство 24, дизајн од Лусија Хефернан

Stuple industries симпатична жолта пиле која се протега јога детално сликарство 24, дизајн од Лусија Хефернан

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : птица; Животно; Клун; Пиле, јога ,. Дизајн од Лусија Хефернан.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата