.

.

Гејтс Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието за Тојота Такома Одговара изберете: 2005-2007, 2009-ТОЈОТА ТАКОМА ПРИСТАП КАБИНА

Гејтс Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието за Тојота Такома Одговара изберете: 2005-2007, 2009-ТОЈОТА ТАКОМА ПРИСТАП

Оценки на купувачот:

DEN 2844.80
Од стоката
Во магацинот

Одговара на следниве возила : Тојота Такома2005 (подмодел : База, Пред Тркач) 4.0Л2006 (подмодел : База, Пред Тркач) 4.0Л2007 (подмодел : База, Пред Тркач) 4.0Л2008 (подмодел : База, Пред Тркач) 4.0Л2009 (подмодел : База, Пред Тркач) 4.0Л2010 (подмодел : База, пред тркач) 4.0л2011 (Подмодел : база, пред тркач) 4.0л2012 (ПОДМОДЕЛ : база, пред тркач) 4.0л2013 (ПОДМОДЕЛ : база, пред тркач, Х-Тркач) 4.0л2014 (подмодел : база, Пред Тркач) 4.0л2015 БАЗА 4.0 л порти Ое Замена НА СЕРВО ВОЛАН СКЛОПОВИ НА ЦРЕВА ЗА ПРИТИСОК поддржани од производителот глобално признат за Нивните Прецизно Изработени Критични Компоненти И сервисни решенија, СКЛОПОВИТЕ НА ЦРЕВАТА за ЦРЕВА за ЗАМЕНА На Ое На Гејтс гарантирано Ќе испорачаат Совршено Вклопување, КАКО И сигурни, ТРАЈНИ ПЕРФОРМАНСИ. Основана во 1911 Година, Гејтс е водечки производител на автомобилски резервни пазари кој е специјализиран за системи за погон на ремени, тајминг, гориво и ладење.Направено од престижен производител на критичен пренос на енергија и сродни компоненти едноставни за инсталирање внимателно формирани за совршено вклопување и функционалност издржливо изработени За Трајни Перформанси Продадена Количина : Продадена Поединечно Одговара Изберете : 2013-2015 ТОЈОТА ТАКОМА 6 Цил 4 Л 2005-2007,2009-2012 ТОЈОТА ТАКОМА ПРИСТАП КАБИНА 6 Цил 4 Л 2008 тојота такома двоен кабина долг кревет 6 цил 4 л и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата