.

.

Преодна Област Килим) Пејсли Слонова Коска, Русет Затворен Сет Лесен За Чистење

Преодна Област Килим) Пејсли Слонова Коска, Русет Затворен Сет Лесен За Чистење

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Стилски пејсли модел со жива жалба. Овој преоден тепих е доволно разноврсен за да опфаќа различни декори. Опциите вклучуваат кругови и комплет од три дела за координиран изглед низ домот. Снежна позадина од слонова коска со зелена морска пена, зелена круша, црвена брусница, русет, екру злато, печурка таупе и еспресо кафеава боја. Машина изработена од мек полипропилен кој е природно отпорен на дамки и лесен за одржување. Често вакуумирајте на поставување на високи купови и исчистете го местото кога е потребно користејќи благ детергент, но без белило. Преодна Површина Килим (3-Парче Килим Во Собата : (5 "х 7", 20 "х 60", 20" х 32")) Пејсли Слонова Коска, Русет Затворен Сет Лесно Се Чисти. Добро одговара за влезот, фоајето, влезот, вратата. Вакуумирајте на средно поставување на купот за да ги отстраните остатоците внимавајќи да избегнете расипување на рабовите. Исчистете го местото со вода, не избелувајте. Периодично ротирајте за да го продолжите животниот век на вашата инвестиција. Машина Произведена Во Турција. Направено со издржлив И Отпорен На бледнее Полипропилен. 100% поддршка Од Јута што е природно направен издржлив материјал. Прекрасен преоден стил со примарна сенка на слонова коска и акценти на русет. Отпорен на дамки, лесна нега и совршен за секој внатрешен амбиент. Дете издржлив и лесен за чистење со минимално пролевање. Вакуумирајте на средно поставување на купот за да ги отстраните остатоците внимавајќи да избегнете расипување на рабовите. Исчистете го местото со вода, не избелувајте. Периодично ротирајте за да го продолжите животниот век на вашата инвестиција.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата