.

.

Викерман 10 ' Виена Гранче Вештачка Елка, Неосветлена

Викерман 10 ' Виена Гранче Вештачка Елка, Неосветлена

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Викерман 10 'X 54" Неосветлена Виена Гранче Вештачка Елка со 2932 Пвц Совети. Совршен акцент за Секој Празничен декор, ова одлично дрво доаѓа неосветлено, е направено со мешавина од зелени пвц борови иглички и гранчиња, а вклучен е и метален држач за дрвја. Неосветлено дрво - ова дрво доаѓа неосветлено и подготвено за додавање на вашите омилени светла. Дополнете го вашиот празничен декор со Долготрајна Виенска Гранче елка. 2.932 богати зелени пвц игли и гранчиња создаваат реален изглед на лесно обликувани гранки. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата