.

.

Костим За Ајкула За Мали Деца

Костим За Ајкула За Мали Деца

Оценки на купувачот:

DEN 495.84
Од стоката
Во магацинот

Благодарение на вашето преслатко дете ова ќе биде прв пат луѓето да брзаат во вода! Добијте Костим За Дете Од Ајкула за ансамбл погоден за семејството кој е совршен за љубителите на животните Оваа Ноќ на Вештерките. Овој симпатичен производ се одликува со лесен за носење ајкула ромпер со прикачена глава која е совршена за покажување на вашето дете со прекрасна насмевка. Ајкула Дете Костим Одлично за облекување!. Тоа е совршено за костими партии. Рачно Миење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата