.

.

Бенингтон Правоаголна Спална Соба Постави Багрем Браун

Бенингтон Правоаголна Спална Соба Постави Багрем Браун

Оценки на купувачот:

DEN 2432.00
Од стоката
Во магацинот

Класичен традиционален мотив на фарма е допрен со навестување на гроздобер, претворајќи ја оваа петделна спална соба поставена во истакната колекција за комплетирање на домашен мајстор или гостински апартмани. Обликувано од дрво и производи од дрво, секое парче нуди додатоци, вклучувајќи фиоки со филц и УСБ-порти вградени на ноќната маса. Величествениот кревет и футролите имаат дамка од дрво Од Багрем со природно дрво и прекрасни дизајни, придонесувајќи за добро назначен будоар. Дрвен кревет со висока глава ги спојува акцентните парчиња во кој има украсено обликување и комплементарен хардвер, заедно со пропорционална силуета. Комплетот вклучува еден кревет, една ноќница, една града, една комода и едно огледало со правоаголна рамка. Комплетот вклучува : Еден (1) кревет, еден (1) ноќна маса, еден (1) комода, еден (1) огледало и еден (1) граден кош. Стилизиран за денешните традиционални и домови во стилот на фарма. Груби пилени ефекти за шармантен гроздобер изглед и обликување на забите одразува класична суштина. Црна чувствував поставата во врвот фиоки и скриени фиоки. Двојни USB порти за полнење во ноќна маса.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата