.

.

Чорапи Високи До Бутовите Додаток За Ноќта На Вештерките, Бели Со Црвен Лак, Возрасни

Чорапи Високи До Бутовите Додаток За Ноќта На Вештерките, Бели Со Црвен Лак, Возрасни

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Овој производ За Ноќта на Вештерките е совршен за забави со костими или забава за трик или лекување. Изработен е од квалитетни материјали и сигурно ќе додаде многу забава на вашиот одмор. Чорапи Високи До Бутовите Додаток За Ноќта на Вештерките, Бел Со Црвен Лак, Возрасен : совршен додаток за комплетирање на вашиот костим изглед. Вклучува еден пар бели чорапи високи до бутовите со црвен лак. Совршен за забави со костими или забава за трик или лекување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата