.

.

Цевка Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Цевка Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Оценки на купувачот:

DEN 207.84
Од стоката
Во магацинот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипаж Вратот Бела Цевка Задебелена Маица Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Задебелена Маица со Цевки испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата