.

.

Вокер Издувни Звукф Пригушувач За Издувни гасови одговара избери: 1999 - ШЕВРОЛЕТ ТРАКЕР, 1999 - СУЗУКИ ВИТАРА

Вокер Издувни Звукф Пригушувач За Издувни гасови одговара избери: 1999 - ШЕВРОЛЕТ ТРАКЕР, 1999 - СУЗУКИ ВИТАРА

Оценки на купувачот:

DEN 4244.00
Од стоката
Во магацинот

Одликувајќи се со 100% алуминизиран челик за подолг работен век во споредба со нискојаглеродниот челик, пригушувачите со директно вклопување На Вокер soundfx обезбедуваат квалитетен изглед и поволна акустика, додека механичките внатрешни споеви и вртените заклучени глави обезбедуваат издржливост. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ решение За Замена Со Завртки Со Директно вклопување со закачалки, загради и рути на цевки во стилот НА ОЕ за лесна инсталација што не бара специјализирана изработка и/или заварување. ФАБРИЧКИ ЗВУК Решетките со Решетки помагаат да се намали зрачениот шум за квалитетот на звукот во фабрички стил во споредба со прави перфорирани цевки. ДОБИЈТЕ ПОВЕЌЕ МИЛЈИ Од вашиот пригушувач Designed Дизајниран И тестиран за продолжување на животниот век на пригушувачот. СЕ СПРОТИВСТАВУВА на корозија алуминизираната челична конструкција и внатрешниот систем за одводнување помагаат да се намали корозијата. Дополнителни Функции Заврши : Алуминизиран. Пригушувач Тип : Комбинација.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата