.

.

Парвез Таџ Бонди Езеро Платно Ѕид Уметност

Парвез Таџ Бонди Езеро Платно Ѕид Уметност

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Портрет на блуз со длабоко крварење нагласен со рамно жолта боја. Ова апстрактно езерско парче ќе направи прекрасен додаток во секоја просторија. Ова парче е отпечатено на платно пред да се протега преку дрвени решетки што не се искривуваат за изглед завиткан во галерија. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Парвез Таџ Бонди Езеро Платно Ѕид Уметност : ликовна уметност платно печатење Од Парвез Таџ. Професионално раката се протегала. Галерија завиткана во одржливо дрво што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата