.

.

Примарно Злато Карат Бело Злато Бескрајни Обетки Со Обрач

Примарно Злато Карат Бело Злато Бескрајни Обетки Со Обрач

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Подобрете ја вашата колекција накит со овие прекрасни обетки од бело злато од 14 карати. Овие 37мм едноставни, но зачудувачки обетки додаваат разноврсен акцент на вашиот изглед. Овие обетки со дебелина од 1,5 мм се совршено прицврстени со бескрајни затворачи кои обезбедуваат удобно носење во текот на целиот ден.Метална Тежина : 1,52 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обрач : женско затворање : Бесконечен Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 37мм дијаметар, дебелина 1,5 мм вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 14 Каратно Бело Злато, Шупливо, Бесконечно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата