.

.

Бебе Тренд Преносен расадник центар Плејард со туристичка торба - сина трепкање, унисекс

Бебе Тренд Преносен расадник центар Плејард со туристичка торба - сина трепкање, унисекс

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Без разлика дали е во дневната соба или во куќата на баба, преносот на Playard на Baby Trend нуди совршено место за заспано малечко да ја положи главата. Има многу простор да го задржи бебето или детето на место кога тие играат. Отстранливата плоча со подот го одржува бебето пријатно и безбедно. Лесен и преносен, овој Playard доаѓа со торба за патувања за да можете лесно да ја однесете на патувања до паркот или плажа. Механизмот за заклучување со една рака ви овозможува лесно да ја отворите или затворите преносната Playard и двете големи тркала со сопирачки обезбедуваат поголема подвижност и стабилност. Сината мода е родова неутрална и се препорачува за деца од раѓање до 30 bs или 35 ". Вклучената торба за патувања овозможува лесно складирање и патување кога е во движење. Пространа и пространа, совршена за заспано бебе или дете. Лесно и компактно преклопување со носење торба за употреба. Светло сина мода ја осветлува просторијата и е совршена за вашето мало момче или може да биде родово неутрално! Лесно патување и складирање. Сината мода е неутрална родова и ќе направи секоја просторија поп. Препорачаната употреба е за Чилдрен од раѓање до 30 bs или 35 “. Механизам за заклучување на една рака на пресврт за безбеден отворен и близок. Отстранлив под подот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата