.

.

Дизајн Светот Брои Крст Бод Комплет 8 X10 - Снег Пријатели

Дизајн Светот Брои Крст Бод Комплет 8 X10 - Снег Пријатели

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Изразете ја вашата љубов кон уметноста и занаетите со овие прекрасни комплети за вкрстени шевови! Најдете тематски комплет за секој вкус! Овој пакет од 9х12, 25 инчи содржи крпа од 14 грофови аида, конец за везење, игла и упатства. Завршено : 8х10 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење. Не е погоден за деца под 3 години. Дизајн Светот Смета Крст Бод Комплет 8 "X10"- Снег Пријатели (14 Брои).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата