.

.

Hhei_k Дуксери Жени Долги Ракави Печатени Пуловер Врвот

Hhei_k Дуксери Жени Долги Ракави Печатени Пуловер Врвот

Оценки на купувачот:

DEN 143.84
Од стоката
Во магацинот

Женски Долги Ракави Печатени Пуловер Врвни детали за Производот : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината на оваа ставка.2. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.3. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика.Мека И Пријателска За Кожата Лесна Поли Спандекс Ткаенина. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатно чувство на кожата и носи добра наклонетост во вашата гардероба.Опремен со 8 бои, долги ракави, печатени, кружен врат, секојдневен стил, опуштено вклопување. Тоа е совршено дамско здолниште за спарување со капа, торба или јакна.Изберете од асортиман од 8 бои. Сите тие се совршено и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци, шопинг или работа.Size USUKEUBust Shoulder Length Sleeves61036110cm/43.31"50cm/19.69"68cm/26.77"62cm/24.41"M81238116cm/45.67"51.5 cm/20.28"70cm/27.56"63cm/24.80"L101440122cm/48.03"53cm/20.87"72cm/28.35"64cm/25.20"XL121642128cm/50.39"54.5 cm/21.46"74cm/29.13"65cm/25.59"XXL141844134cm/52.76"56cm/22.05"76cm/29.92"66cm/25.98"XXXL162046140cm/55.12"57.5 cm/22.64"78cm/30.71"67cm/26.38"?Пуловер За Вратот Лабавиот Дуксер Е Лесен За Стилизирање И Е Ласкав На Секоја Форма На Телото. ?Четвртина Патент Пуловер Дуксер Со Долг Ракав,Мазен Патент,Лабава Фитм,Многу Избор На Боја, Ве Загреваат Во Fall И Зима. ?Обичниот Дуксер За Вратот Со Капка По Патент Е Концизен, Шик И Лежерен За Модерните Дами На Возраст. ?Есенскиот Дуксер Секојдневен Стил Е Совршен За Повеќето Дневни Прилики, Работа, Училиште, На Отворено, Вежбање. ?Висок Стандард Патент Пред Џемпери, Ребрести Полите И Манжетни, Руно Наредени. Стил со Пар На Сите Шорцеви, Панталони или Жан. полиестер дуксер дами дуксери патент преден кристал дуксер дуксер на екипажот дуксер жаба дуксер големи дуксери за жени врат на екипажот y2k дуксер жени лесни Дуксери Со Женски пуловер дуксери bigетски дуксери со екипаж на екипаж aетски плетени врвови за жени сив дуксер на екипажот женска облека за жени пот кошули женски дуксер со долги ракави за жени кошули со долги ракави за жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата