.

.

&N Комплет За Внесување Ладен Воздух: Високи Перформанси, Загарантирани За Зголемување На Коњските Сили: 50-Државен Правен: 1998-ПЕЖО 57-0302

&N Комплет За Внесување Ладен Воздух: Високи Перформанси, Загарантирани За Зголемување На Коњските Сили: 50-Државен Правен:

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Комплетите за индукција K&N 57i се лесни за инсталирање, економични и доаѓаат Со Ограничена Гаранција Од Милион Милји На K&N. Тие се состојат од голем Филтер За воздух За перење/повеќекратна употреба К&Н со адаптери за поврзување со телото на гасот на моторот. К&Н Комплет За Внесување Ладен Воздух : Високи Перформанси, Гарантирано Зголемување На Коњските Сили : 50-Државен Правен : 1998-2006 ПЕЖО (206) 57-0302 Крајна Долговечност : 10-Годишна / Милионска Милја Ограничена Гаранција штити за животниот век на вашето возило. Загарантирано Зголемување На Коњските Сили : Дино-тестирано со до 50% поголем проток на воздух од рестриктивниот филтер за воздух во фабричката кутија и доводната цевка. Подобро Влечење : Ги Подобрува перформансите на забрзувањето и нагорнината при влечење со подобрување на одговорот на гасот. Подобрен Звук На Моторот : Слушнете ја моќноста под хаубата. Заштита од светска Класа : Поместување на границите на заштитата на моторот со заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи. Лесно Одржување : не е потребно чистење на филтерот до 100.000 милји. Лесен За Инсталирање : вклучување на завртки за помалку од еден час со основни рачни алатки. К&Н системите за внесување воздух се еден од најлесните начини за гарантирање на зголемување на коњските сили. Дино Тестирано : Дино-тестирано за гарантирано зголемување на коњските сили и забрзување без потреба ОД еку мелодија. Висок Квалитет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата