.

.

Делукс Равена Череп Фустан Костим За Возрасни

Делукс Равена Череп Фустан Костим За Возрасни

Оценки на купувачот:

DEN 283.04
Од стоката
Во магацинот

Нема да ви треба огледало за да ви каже дека сте најправедни од сите кога ќе го облечете овој костим, само ќе го знаете. Бидете најправедни со Овој Луксузен Костим За Фустан Од Равена Череп за Возрасни, моделиран по костимот Што Кралицата Равена го носеше Во новиот филм Снежана и Ловецот. Овој костим се одликува со долг црн фустан надвор од рамото со долги ракави и обликувани украси на черепот. Овој костим вклучува и круна со метален изглед. Делукс Равена Череп Фустан Костим За Возрасни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата