.

.

Изматете ги женските ретро момче тексас шорцеви

Изматете ги женските ретро момче тексас шорцеви

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Ние сме за loveубени во животниот изглед на овие ретро-инспирирани шорцеви за момчиња со затегната полите. Носете ги со патики за туристички момент, над бикини на плажа или спарени со трепет на врвот за еден случај на обичен паметен изглед. Исклучиво на. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4. одговара : дечко. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 4 ”inseam. Затворање : Копче со поштенски мува. Ockебови : стил со пет џеб. Карактеристики : потресени акценти; јамки на појас. Ископување на деним момче шорцеви за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата